• تهران - خیابان خواجه عبدالله انصاری - خیابان ابوذر شمالی - پلاک 66
  • 021-22890039

بهترین هات داگ فروشی در تهران

بهترین هات داگ فروشی در تهران کجاست ؟ این سوالی است که حداقل یکبار به ذهن افرادی که علاقه زیادی به خوردن فست فود و به خصوص هات داگ دارند خطور کرده است.

هات داگ نوعی سوسیس فرآوری شده است که پیدایش آن به سال ها قبل ، به کشور آلمان و شهر فرانکفورت باز می گردد به همین  علت هم هست که بسیاری از مردم به آن سوسیس ” فرانکفورتر “ می گویند.

همانطور که در فوق گفتیم مبدا پیدایش سوسیس ، کشور آلمان بود اما طولی نکشید که این سوسیس به غذایی بسیار محبوب در سایر کشورهای قاره اروپا و دیگر قاره ها به خصوص آمریکا تبدیل شد. دلیل محبوبیت بسیار زیاد این نوع سوسیس طعم بسیار لذیذ و قیمت پایین آن بود.

در ابتدا سوسیس به تنهایی طبخ و سرو می شد ولی کم کم نان های مخصوصی برای آن پخته شد که سوسیس بعد از پخت درون نان قرار گرفته و به مردم عرضه می شد. امروزه علاوه بر سوسیس، در نان مخصوص هات داگ مواد دیگری همچون گوجه، خیار شور، پنیر چدار و سس قرار داده می شود که موجب لذیذ تر شدن هرچه بیشتر طعم آن می گردد.

 

هات داگ فروشی در تهران

 

انواع هات داگ

با اینکه هات داگ جزو غذاهای سنتی ایران نیست ولی در میان مردم ما نیز محبوبیت بسیار زیادی داشته و در انواع ذیل به آن ها عرضه می شود:

  • هات داگ تنوری
  • هات داگ پنیری
  • هات داگ با قارچ و پنیر و غیره.

طرز تهیه ساندویچ هات داگ

برای تهیه ساندویچ هات داگ تنوری یا معمولی ، سوسیس را در داخل فر یا بر روی تنور قرار دهید تا خوب پخته شود سپس آن را درون نان و در کنار سایر مخلفات قرار داده و میل نمایید.

طرز تهیه ساندویچ هات داگ پنیری و قارچ و پنیر نیز به شکل فوق است با این تفاوت که قبل از قرار دادن سوسیس هات داگ درون فر یا تنور ابتدا باید بر روی آن شیارهایی ایجاد نموده و سپس پنیر را بر روی آن بریزید ایجاد این شیارها موجب قرارگیری هرچه بهتر پنیر بر روی سوسیس می شود در نهایت آن را درون نان قرار دهید.

همچنین در صورت تمایل مقداری قارچ را به طور جداگانه تفت داده و در کنار سوسیس تان بریزید.

ویژگی های بهترین هات داگ فروشی در تهران

  1. از وزارت بهداشت مجوز دارد.
  2. محیط آن آرام و تمیز است.
  3. در عرضه خدمات به مشتریان تاخیر وجود ندارد.
  4. از مواد اولیه و صیفی جات تازه در کنار سوسیس استفاده می شود.

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *