• تهران - خیابان خواجه عبدالله انصاری - خیابان ابوذر شمالی - پلاک 66
  • 021-22890039

درباره طرز تهیه هات داگ

بسیاری از افراد سوالات زیادی در رابطه با ” طرز تهیه هات داگ ” داشته و می خواهند خودشان توانایی تهیه هات داگ در خانه را داشته باشند. با وجود اینکه می توان این ساندویچ را به راحتی در خانه آماده کرد ولی تکنیک هایی که در فست فودهای معتبر همچون رستوران هات داگ رسیس برای تهیه ساندویچ هات داگ به کار گرفته می شود موجب لذیذتر شدن هرچه بیشتر آن می گردد.

هات داگ نوعی سوسیس لذیذ است که پیدایش آن را به شهر فرانکفورت آلمان نسبت داده و به همین دلیل به آن سوسیس فرانکفورتر نیز گفته می شود.

 

طرز تهیه هات داگ

 

روش تهیه هات داگ به چه صورت است؟

ابتدا با استفاده از یک کارد تیز به صورت مارپیچ بر روی سوسیس ها برش ایجاد کنید؛ این کار موجب می شود تا مغز سوسیس ها نیز به طور کامل پخته شود.

سپس تابه ای مناسب را بر روی حرارت قرار داده و به اندازه ای که سوسیس به حالت شناور در آن در بیاید درون آن روغن بریزید.

هات داگ ها با این روش بزرگ و پفکی می شوند. ولی به دلیل اینکه ریختن روغن به این مقدار به هیچ عنوان به صرفه نیست به جای این کار می توان اقدام به سرخ کردن هات داگ ها به طور معمولی و در روغن کم نمود.

بعد از سرخ شدن هات داگ چند قطره آب درون تابه بیاندازید و درب آن را بگذارید با این کار درون تابه بخار ایجاد شده و باعث می شود تا هات داگ حجیم و همچون هات داگ های رستوران پفکی شود.

سپس :

در اقدام بعدی درون نان های باگت به میزان لازم سس فرانسوی یا سس دلخواه خود را بزنید و سپس سوسیس های هات داگی که سرخ شده اند را داخل نان قرار دهید.

به جز سس و سوسیس، درون ساندویچ هات داگ چیز دیگری وجود ندارد اما چنانچه دوست داشته باشید می توانید اقدام به قرار دادن مقداری خیارشور و گوجه فرنگی خورد شده همراه با چیپس سیب زمینی خلالی در داخل ساندویج نمایید.

حال ساندویچ آماده بوده و می توانید آن را سرو کنید. درصورت تمایل مقداری قارچ تفت داده و آن را همراه با پنیر بر روی ساندویچ قرار دهید.

در نهایت ساندویچی که آماده شده است را به منظور ذوب شدن پنیر به مدت 15 دقیقه درون فر با حرارت 180درجه سانتیگراد قرار دهید و در نهایت برای طلایی شدن ساندویچ، چند دقیقه گریل را روشن کرده و سپس ساندویچ را سر نمایید.

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *