• تهران - خیابان خواجه عبدالله انصاری - خیابان ابوذر شمالی - پلاک 66
  • 021-22890039

هات داگ روسیس

هات داگ از اون غذاهایی است که تقریبا در همه جای جهان مورد استفاده قرار میگیره و از محبوب ترین ساندویچ هایی است که توسط فست فود ها یا هات داگ فروشی ها بصورت حرفه ای به علاقه مندان ارائه میشه . هات داگ ها در انواع مختلفی طبخ شده و با مزه ها و ادویه های گوناگون و ترکیب سس های میکس مورد استفاده قرار میگیرد . در تهران هم چند تا از بهترین هات داگ فروشی ها رو خواستیم به شما معرفی کنیم تا از تجریبات خوب شما هم در این زمینه استفاده داشته باشیم . خب حالا میرویم سراغ معرفی بهترین و خوشمزه ترین هات داگ فروشی های تهران :

اول از همه باید به هات داگ شیلا اشاره داشته باشیم ، شیلا بصورت زنجیره ای فعالیت میکنه و دارای چندین نوع هات داگ هست که در کنار سایر فست فودها مثل پیتزا و برگر و سوخاری به ارائه خدمات میپردازه لذا امروزه بصورت تخصصی فقط بر روی هات داگ فعالیت ندارد و سایر محصولات فست فودی هم در منوی غذاییشون پیدا میشه . کلیه هات داگ های شیلا با سس ها متنوع و گوناگونی سرو میشود .

آدرس : هات داگ شیلا ، خیابان ولیعصر ، روبروی پارک ساعی ، پلاک 1108

دوم باید به هات داگ مسعود اشاره بکنیم ، این هات داگ فروشی از هات داگ های گوناگونی با سس ها و افزودنی های متنوع استفاده میکنه و همچنین امکان سرو غذا در محیط کوچک فست فود مسعود میسر میباشد . این مکان تقریبا بصورت اختصاصی بر روی هات داگ فعالیت داره و طعم خوب و خوشمزه هات داگ های مسعود رو هم باید حتما امتحان کرد .

آدرس : هات داگ مسعود ، مجیدیه شمالی، خیابان ریحانی، بالاتر از میدان بهشتی، پلاک 2717

سوم هم هات داگ فروشی رُسیس رو معرفی میکنیم ، هات داگ رُسیس هم جزو محدود فست فودهایی است که بصورت اختصاصی فقط بر روی انواع هات داگ با طعم و مزه مختلف فعالیت داره و وجه تمایز اون نسبت به سایرین در این هست که تمام هات داگ های رُسیس بصورت اختصاصی و با فرمولاسیون انحصاری صرفا برای این برند تولید میشه و هیچ نمونه مشابهه ای از اون در بازار وجود نداره ، همچنین ادویه های متنوع رو در داخل خود هات داگ ها و هنگام تولید اضافه کرده اند که طعم و عطر ویژه و جدیدی رو به هات داگ ها میدهد ، همچنین هات داگ رُسیس برای حفظ سلامتی افراد هات داگ ها رو گریل میکنه و از مواد سرخ کردنی استفاده نمیکنه ، نکته آخر هم اینکه هات داگ های این فست فود بدلیل اینکه تولیدی مخصوص خودشون هست از هیچ ماده نگهدارنده غیر مجازی در تولید محصولاتشون استفاده نمیکنند و خطرات ناشی از مصرف فست فودها رو برای مشتریانشون بر طرف کرده است .

آدرس : هات داگ رُسیس ، بالاتر از سید خندان ، خیابان خواجه عبدالله انصاری ، خیابان ابوذر غفاری شمالی ، پلاک 66

چهارم هم به معرفی هات داگ گامبی میپردازیم ، هات داگ گامبی هم بجز هات داگ انواع سوخاری و برگر رو هم عرضه میکنه و سایز ساندویچ های گامبی کوچک بوده ولی بسیار خوشمزه میباشد ، در کنار منوی غذایی گامبی انواع سس های خوشمزه و میکس نیز به چشم میخورد که یادآور فست فوتهای اونور آبی است .

آدرس : هات داگ گامبی ، انتهای کاوه شمالی ، نرسیده به اندرزگو ، خیابان قیطریه ، پلاک 47

پنجم به معرفی هات داگ شیک شک اشاره میکنیم ، این فست فود بخاطر حجم زیاد ساندویچ ها معروفیت داره و ساندویچ مخصوصی هم دارن که از تعداد زیاد کالباس ورقه ای تشکیل میشود و همراه پنیر گودا و نان برگری عرضه میگردد . این برند بصورت عمومی بر روی هات داگ و برگرها فعالیت دارد و همراه سس های مخصوص و پنیر آب شده آنها را در سه مدل در اختیار افراد قرار میدهد . حجم بالا و مزه خوب غذاهای شیک شک رو به شما توصیه میکنیم .

آدرس : هات داگ شیک شک ، بزرگراه مدرس شمال ، ورودی میرداماد ، پلاک 366

ششم هم به معرفی هات داگ فرید میپردازیم ، هات داگ فرید در راسته سعادت آباد و در کنار چند رستوران و آبمیوه فروشی و جگرکی و کافی شاپ قرار دارد و معمولا انواع متنوعی از هات داگ ها رو با طعم و مزه و سس های گوناگون عرضه میکند . هات داگ فرید بصورت عمومی هم بر روی هات داگ و هم پیتزا و برگر و کباب ترکی فعالیت دارد و تاکنون بر روی مزه و کیفیت پخت محصولاتش بسیار دقت داشته و همین امر هم منجر به محبوبیت این برند فست فود شده است . اگر گذرتون به سعادت آباد افتاد فست فود فرید رو فراموش نکنید .

آدرس : هات داگ فرید ، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، روبروی بیمارستان مدرس ، نبش باغستان یکم

هفتم هم میرسیم به هات داگ خوران ، بله ساندویچ فروش هات داگ خوران ولیعصر یک فست فود عمومی است که بیشتر بخاطر هات داگ ها و فلافل هاش معروف شده و بخاطر موقعیت جغرافیایی که داره بیشتر به پاتوق دانش آموزان و دانشجویان تبدیل شده است . طعم خوب ساندویچ های اون به همراه قیمتهای مناسب دانش آموزی و دانشجویی این فست فود و نزدیکی به پارک دانشجو باعث شده که امتحان منوهای هات داگ اون رو به دوستان پیشنهاد بدهیم .

آدرس : هات داگ خوران ولیعصر ، خیابان انقلاب ، مابین کوچه البرز و چهارراه ولیعصر ، ضلع شمال شرقی چهارراه

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *